Dostarczamy surowce według dowolnych specyfikacji i rozwijamy innowacyjne rozwiązania.

Carbometal zaopatruje zakłady przemysłowe w surowce mineralne słabo dostępne na polskim rynku już od 2009 r. W ofercie mamy surowce jednorodne i w postaci mieszanek optymalnie dobranych do potrzeb klientów.

Nie tylko dostarczamy jednak grafit czy nawęglacze o określonych parametrach. Pomagamy także rozwijać nowe produkty. Tak dopasowujemy surowce do konkretnej aplikacji, by dzięki ich zastosowaniu klient osiągnął maksimum korzyści. Pozwala nam na to nasza wiedza branżowa i bliska współpraca z doświadczonymi dostawcami, którzy należą do najdłużej działających firm w branży i są liderami w zakresie innowacyjności.

Carbometal w pigułce

  • Znamy branżę surowców mineralnych. Jesteśmy na rynku od 2009 r.
  • Nasi dostawcy to najbardziej doświadczone firmy w branży. Oferują surowce mineralne już od trzech pokoleń.
  • Jesteśmy innowatorami. Pomagamy rozwijać mieszanki surowcowe, dopasowane do potrzeb klientów.

Działamy szybko i mamy dobre ceny

Ponieważ każdy klient jest dla nas ważny, staramy się sprostać wyjątkowym potrzebom, każdego z nich, pracując z dużym zaangażowaniem. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe rozwiązania. Dzięki temu, że w surowce mineralne zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów, jesteśmy także konkurencyjni cenowo.

Siedziba naszej firmy jest na Śląsku, w Tarnowskich Górach, a w różnych częściach kraju mamy magazyny. Dzięki temu szybko docieramy do klientów.